Jednorazowe czepki i opaski kosmetyczne

14:04 Jolanta Konieczny 0 Comments

Takie artykuły jednorazowego użytku, jak czepki, czy opaski kosmetyczne to podstawa w każdym salonie kosmetycznym. Dlaczego?
Pełnią one bowiem dwie kluczowe funkcje: spełniające zasady higieny oraz ułatwiające pracę.

  • WYGODA - czepki oraz opaski kosmetyczne są bardzo często stosowane z powodu wygody jakiej dostarczają. Rzecz jasna używa się ich w momencie przeprowadzania zabiegów na twarzy, w celu odgrodzenia i ochrony włosów przed zabrudzeniem. Takie czepki, bądź opaski trzymają włosy, dzięki czemu nie spadają w trakcie zabiegu na twarz, co niewątpliwie zwiększa komfort podczas wykonywania zabiegu zarówno dla osoby wykonującej zabieg, jak i dla samej pacjentki. Takie czepki i opaski są bardzo łatwe w zakładaniu, a także ściąganiu. Nie posiadają rzepu, dzięki czemu nie ma możliwości, że przyczepią się niefortunnie do włosów pacjentki. 

  • HIGIENA - jednorazowe czepki, bądź opaski kosmetyczne to zdecydowanie najlepsza opcja dla salonów kosmetycznych, ponieważ w pełni spełniają one podstawowe zasady higieny, bez konieczności wykonywania zbędnych czynności i marnowania czasu na pranie opasek wykonanych przykładowo z froty. Takie jednorazowe czepki, czy opaski, można od razu wyrzucić i traktować, jak zużyte waciki. Z pewnością jest to także oszczędność czasu oraz pieniędzy.

0 komentarze: