Ecolab - zadba o czystość i higienę w Twoim salonie kosmetycznym

10:17 Jolanta Konieczny 1 Comments


Firma Ecolab – krótka historia
Marka Ecolab wiąże się przede wszystkim z jej założycielem M. J. Osbornem, który zauważył braki
w kooperacji pomiędzy najwyższej jakości produktami, a usługami świadczonymi na równie wysokim poziomie. Domeną firmy jest więc tworzenie najlepszych jakościowo produktów i świadczenie usług mających na celu utrzymywanie czystości i sterylnych warunków właściwych placówkom Klientów instytucjonalnych. Na samym początku oferta ta została stworzona dla branży hotelarskiej, jednakże po kilku latach dostrzeżono konieczność rozszerzenia swojej działalności i złożono bardzo korzystne oferty szpitalom, wytwórniom jedzenia, restauracjom, szkołom, pralniom, a nawet salonom kosmetycznym i wielu innym.

 Misja
Obecnie firma Ecolab zajmuje się wdrażaniem strategii wyrażonej w zdaniu: Circle the Customer – Circle the Glob, które ogólnie mówiąc oznacza chęć otoczenia Klientów różnych branż kompleksową ofertą z dziedziny dbania o dostateczną higienę w miejscu pracy, by w ostateczności okrążyć swoimi usługami cały glob.

Uzupełniające się sektory
Oferta marki Ecolab podzielona jest na dziesięć wzajemnie uzupełniających się dywizji, które wspólnie tworzą kompleksową całość zapewniając produkty i usługi najwyższej jakości.

Dywizje:
- sektor gastronomiczno – hotelarski;
- sektor spożywczy;
- sektor pralniczy;
- sektor myjni samochodowych;
- szybkość świadczonych usług;
- wyeliminowanie szkodników;
- najwyższej jakości produkty;
- dbanie o zdrowie;
- najlepszy sprzęt;
- uzdatnianie wody i jej ochrona.
Działalność marki
Ecolab dba o to, by zagwarantować swoim Klientom czystość oraz bezpieczeństwo w ich instytucji, bądź zakładzie. Dzięki działalności marki Ecolab wszelkie wymogi dotyczące higieny mają szansę być spełnione, co ma także ogromny wpływ na postrzeganie wizerunku firm Klientów.  

1 komentarz:

  1. Produkty tej marki są używane przez firmę sprzątającą w moim miejscu pracy - dużo słyszałam na ich temat.

    OdpowiedzUsuń